OLED-телевізор Xiaomi Master Series буде в 5 разів дорожчим, ніж РК-телевізор

Компанія Xiaomi, вже відома на ринку Smart TV в декількох регіонах, підтвердила, що 2 липня (тобто вже сьогодні) запустить новий ультрасучасний телевізор в Китаї.

Майбутній телевізор, який стане частиною серії Xiaomi TV Master, буде оснащений декількома преміальними функціями. По-перше, він отримає OLED-дисплей з частотою оновлення 120 Гц для більш плавного перегляду.

Також відомо, що телевізор буде призначений для геймерів завдяки відповідному вбудованому режиму, сумісному з прийдешніми ігровими консолями наступного покоління, такими як Sony PS5 і Microsoft Xbox Series X. Він також буде оснащений Dolby Atmos audio.

Xiaomi TV Master Series буде поставлятися з чіпсетом MediaTek; точний процесор поки невідомий. Також встановлено, що у нього буде панорамне тривимірне звукове поле, що дозволяє користувачам чути простір і траєкторію звуку, а також отримувати ефект глибини без будь-яких фільтрів.

Крім цього, пристрій отримає підтримку HDMI 2.1, дистанційне керування NFC, Dolby Vision + Dolby Atmos і VRR (змінна частота оновлення) + ALLM (автоматична низька затримка).

Всі ці преміальні функції будуть пропонуватися за відповідною ціною. Пан Цзютай, партнер відділу інвестицій в промисловість Xiaomi, пролив світло на вартість новинки. За його словами, вартість 65-дюймового OLED-дисплея майже в п’ять разів перевищує номінальну вартість РК-панелі. Майбутня серія пристроїв Xiaomi TV буде коштувати більше 15 999 юанів (~ 2264 дол. США) і може коштувати навіть близько 19 999 юанів (~ 2829 дол. США).

Джерело Gizmochina
Не пропустіть