Огляд смартфона OPPO Reno4 Pro: характеристики, ціна, особливості

Смартфон для огляду наданий компанією OPPO

Схоже, OPPO – світовий виробник смарт-приладів – вирішив показати, що таке насправді працювати в турборежимі. Купа смартфонів на будь-який смак та гаманець, нова оболонка, революційні швидкі зарядки, перший глобальний смарт-годинник – все це ми побачили в останні декілька місяців.

Після цієї «смарт-лавини» хочеться спитати: як тобі таке, Тім Кук? Проте сьогодні ми не будемо чіпати керманича Apple (хай йде «допилює» iPhone 12). Краще поговоримо про одну з найцікавіших новинок OPPO, яка потрапила до нас на огляд, – смартфон середньої цінової категорії Reno4 Pro.

Характеристики OPPO Reno4 Pro

  • Дисплей: 6.5 дюйми, Super AMOLED
  • Чіпсет: Qualcomm Snapdragon 720G + Adreno 618
  • Оперативна пам’ять: 8 ГБ
  • Внутрішня пам’ять: 256 ГБ
  • Операційна система: Android 10.0
  • Основна камера: 48 МП (основний) + 8 МП (ультраширокий) + 2 МП (макро) + 2 МП (моно)
  • Фронтальна камера: 32 МП
  • Стандарти підключення: Dual-SIM, USB Type-C, GPS, NFC, Bluetooth, Wi-Fi, Mini-Jack
  • Автономність: 4000 мАг, швидка зарядка
  • Офіційна ціна в Україні: 15555 грн. (на момент написання статті)

Комплектація

В середині стильної коробки, окрім смартфона, ви знайдете велику зарядку з товстенним дротом. У когось може виникнути питання: чого воно все таке величезне? Відповідь очевидна: ми маємо справу з потужним зарядним пристроєм, який наповнює батарею просто у вас на очах. І це не перебільшення. Окремо ми поговоримо про це, коли будемо розповідати про автономність смартфона.

Огляд OPPO Reno4 Pro (фото itsider.com.ua)

Також у комплекті йдуть провідні навушники зі штекером jack 3,5 міліметра. І це дещо дивно для такої моделі у 2020 році. Ми вже звикли, що у сучасних девайсах гарнітура підключається через Type-C. Проте шанувальникам «олдскульних» технологій таке рішення, точно, сподобається.

Приємний бонус – прозорий силіконовий чохол. Так, це не той аксесуар, яким можна когось вразити. Але він виконує свою захисну функцію. І дозволяє безпечно користуватися смартфоном, як кажуть, з коробки. До того ж на екран вже наклеєна захисна плівка.

Дизайн

Для своїх габаритів Reno4 Pro дуже легкий. Його вага менше 200 грамів. Він навіть не відчувається у кишені. Головна причина такої «легкості» – матеріали. Замість важкого скла чи алюмінію для задньої кришки Reno4 Pro використали пластик. В компанії його називають склоподібним полікарбонатом.

Огляд OPPO Reno4 Pro (фото itsider.com.ua)

В цілому у пластику немає нічого поганого. Він легкий, але, звичайно, виглядає не так ефектно, як скло чи полірований алюміній. І, мабуть, у разі падіння пластмаса розіб’ється не так само легко, як і скляна поверхня. І за великим рахунком все це важливо лише для тих, хто не збирається користуватися чохлом.

Найцікавіше місце задньої панелі – це верхній лівий кут. Тут розташувався блок камери, який складається з чотирьох модулів. І вони доволі сильно виступають з корпусу, що виглядає досить незвично але стильно.

Перевернувши смартфон догори «обличчям», ви побачите 6,5-дюймовий дисплей-водоспад. У верхньому лівому куті намагається ховатися фронтальна камера. Виглядає все це дуже ефектно та сучасно. Проте для таких дисплеїв головна проблема – це захисне скло.

Органи управління розташовані дуже зручно – кнопки живлення та регулювання гучності рознесені по різні боки. І це вдале рішення, бо, по-перше, ви ніколи їх не переплутаєте. По-друге, можна робити знімки екрану однією рукою.

Слот для двох сім-карт та окремий для карти пам’яті розмістили зверху. І це дещо незвично, але неможна сказати, що незручно. Знизу – два входи: «джек» під навушники та Type-C для зарядки.

Дисплей

Reno4 Pro оснащується 6,5-дюймовим дисплеєм Super AMOLED. Він підтримує частоту оновлення 90 Гц, однак його можна примусово переключити на 60 Гц, або обрати автоматичний режим.

Огляд OPPO Reno4 Pro (фото itsider.com.ua)

Екран має два режими яскравості – «яскравий» (встановлений за замовчуванням) та «ніжний», який спрощує кольорове зображення. Є також окремий повзунок колірної температури: від «холодної» до «теплої».

На тестах екран демонструє чудові результати. Тобто в різних налаштуваннях є до чого доколупатися. Але під час повсякденного використання ви навряд чи помітите якісь недоліки – «зсуви» кольорів чи проблеми з яскравістю.

Оновлення на рівні 90 Гц підтримується практично всюди. Але, наприклад, під час відтворення відео будьте готові до того, що телефон автоматично переключиться на 60 Гц.

Камера OPPO Reno4 Pro

Основний блок камери має чотири модулі на задній панелі. За головного тут 48-мегапіксельний модуль від Sony. Також є ультраширокий об’єктив на 8 мегапікселів, та ще два модулі по два мегапікселя. Перший використовується під час макрозйомки. Другий – для визначення глибини сцени під час зйомку.

Огляд OPPO Reno4 Pro (фото itsider.com.ua)

Щоб зробити селфі, смартфон пропонує фронтальну камеру на 32 мегапікселя.

Додаток для камери – той самий, що й у всіх інших OPPO та Realme. Окрім режимів зі стандартними налаштуваннями, є також режим «експерт», де ви можете власноруч регулювати експозицію, баланс білого та фокусування. До того ж, експертний режим – це єдиний шлях, яким можна потрапити до модулю макрозйомки. І цей шлях не є очевидним.

Фотографії, зроблені в умовах денного освітлення, виглядають приємно. Ви отримуєте гарну деталізацію та чіткість. В однотонних кольорах присутні шуми, але вони не виходять за межи допустимого, то ж не дратують.

Також немає проблем з надмірною насиченістю. Але якщо вам подобаються подібні фокуси, для цього є спеціальний режим – «сяючі кольори».

При поганому освітленні з’являються проблеми з шумами. Проте вони не є критичними – насиченість кольорів лишається на достойному рівні. До того ж боротися з шумами допомагає ще один режим – нічний.

Ультраширокий об’єктив теж робить непогані фотографії. Щоправда, деталізація та передача кольорів в нього вже не така гарна, як у основного модуля.

Селфі-камера працює відмінно, безпомилково визначаючи об’єкт зйомки. Тож на фото не буде «відрізаних» вух. Можуть виникати проблеми з визначенням зачіски, але це цілком логічно. Та й не критично.

А ось макрозйомка не вражає. І це цілком прогнозовано: два мегапікселі – це, м’яко кажучи, небагато. Бракує насиченості кольорів та забагато шумів. Недивно, що OPPO заховала макрозйомку в експертний режим.

Що стосується відео, то в цьому аспекті Reno4 Pro навряд чи здатен когось вразити. Смартфон може видавати непогану деталізацію та природні кольори. Але на вау-ефект від якості зйомки розраховувати не варто.

Автономність

Автономність – одна з переваг Reno4 Pro. Смартфон має гарну витривалість завдяки адекватному поєднанню дисплея, батареї ємністю 4000 міліампер-годин та невибагливого процесора.

Навіть якщо користуватися смартфоном дуже активно, заряду з легкістю вистачить на цілий день. Якщо ж поводитися економно, можна забути про зрозетку на декілька днів.

Особливої уваги заслуговує потужна зарядка на 65 ват, яка вже йде в комплекті. Вона здатна зарядити порожню батареє до 100% приблизно за півгодини.

Процесор

Reno4 Pro оснащений чіпсетом Snapdragon 720G. Це не найсучасніший процесор. І з цієї точки зору смартфон поступається багатьом своїм конкурентам, які мають на борту Snapdragon 765G.

Але в цілому продуктивність телефона знаходиться на хорошому рівні. Звичайно, він не демонструє чудес. І його не варто купувати задля ресурсомістких ігор. Проте повсякденні функції він виконує легко та швидко.

До того ж, не забуваємо про те, що невибагливий процесор – це плюс для витривалості смартфона.

Огляд OPPO Reno4 Pro (фото itsider.com.ua)

Висновки

Reno4 Pro можна назвати елегантним смартфоном. Він тонкий, легкий та має сучасний дисплей. Швидко заряджається та має відмінні показники автономності. Ще один плюс – в комплекті є потужна зарядка на 65 ват, яка наповняє батарею за личині хвилини.

Проте його неможна назвати видатним камерофоном. Та й чипсет тут далеко не найпотужніший. Порівняно з попередньою моделлю Reno3 Pro ми отримали деякий даунґрейд, але і ціна суттєво нижча, тому відносити це до мінусів вирішувати вам.

Що ж переважає: плюси чи мінуси? Все залежить від ваших потреб. Якщо вам потрібен стильний  смартфон з витривалою батареєю, відмінним дисплеєм та дуже швидкою зарядкою, непоганою основною та хорошою селфі камерою то Reno4 Pro – гарний вибір. А ось шанувальникам флагманських девайсів з потужним процесором та топовою камерою краще придивитися до інших девайсів.


Не пропустіть