Огляд Redmi Buds 3: доступні бездротові навушники з хорошим звуком

Навушники для огляду надано українським офісом компанії Xiaomi

Компанія Xiaomi та її суббренд Redmi досить активні на ринку навушників, і ми змогли протестувати одну їхню модель, що має хорошу ціну та непогані характеристики, завдяки чому викликає зацікавленість. Сподіваємось, цей огляд допоможе вам скласти своє враження про модель та визначитись, чи варто розглядати її, як варіант для покупки.

Характеристики Redmi Buds 3:

  • Частотний діапазон: 20 – 20000 Гц
  • Підключення: Bluetooth 5.2
  • Вага: 4.5 грама (кожен навушник)
  • Об’єм акумулятора: 35 мАг (кожен навушник), 310 мАг (зарядний кейс)
  • Управління: сенсорне
  • Затримка при передачі звуку: 95 мілісекунд
  • Зарядний роз’єм: USB-C
  • Фішки: захист за стандартом IP54, активне поглинання шумів

Огляд Redmi Buds 3

Дизайн та комплектація

Варто зазначити, що Redmi Buds 3 мають вкладний форм-фактор, і це перша модель компанії у такому форм-факторі (до цього всі моделі Redmi були лише внутрішньоканальними). Звісно, тут не уникнути порівняння з AirPods від Apple, адже модель має дуже схожий дизайн як в плані самих навушників, так і в плані кейсу. Тим не менше, різниця все таки є, і загалом дизайн можна назвати непоганим – він пройшов перевірку часом та є практично стандартом.

На кейсі навушників є фізична кнопка, індикатор та роз’єм зарядки USB-C, на самих навушниках можна виділити лише сенсорні зони, які дозволяють здійснювати керування без використання смартфона. Навушники Redmi Buds 3 поставляються з кейсом та зарядним кабелем (блока живлення немає). Кейс досить компактний, що приємно і явно краще, ніж у більшості конкурентів.

Підключення та затримка

Навушники дуже добре тримають сигнал, що забезпечується використанням чіпсета Qualcomm QC3040. Підключення здійснюється через Bluetooth 5.2, за замовчуванням використовується кодек SBC, який при бажанні можна переключити. На смартфонах Xiaomi при підключенні є красива анімація (яка дуже схожа на ту, що є на iPhone при підключенні Apple AirPods та деяких моделей Beats).

При використанні бездротових навушників дуже важлива затримка при передачі звуку з пристрою, і в цьому плані Redmi Buds 3 змогли приємно здивувати. Компанія Redmi заявляє затримку на рівні 95 мілісекунд, і хоча перевірити цей показник немає змоги, ми можемо лише підтвердити, що затримка справді не відчувається навіть при перегляді відео на YouTube.

Огляд Redmi Buds 3

Керування

На зовнішній стороні кожного навушника є сенсорна панель, що дозволяє керувати відтворенням, не використовуючи смартфон. За допомогою подвійного тапу можна переключити трек на наступний, за допомогою подвійного – на попередній. У випадку, якщо вам хтось телефонує, потрійним тапом можна відповісти на виклик.

В цілому, сенсорні панелі працюють добре і, що головне – немає міскліків та неправильних спрацювань, що досить часто зустрічається в моделях з таким управлінням. Окрім цього, достатньо витягнути навушник, щоб зупинити відтворення музики, і помістити його назад у вухо, щоб продовжити відтворення.

Огляд Redmi Buds 3

Звук

Redmi Buds 3 оснащені 12-міліметровими динамічними драйверами, що дуже непогано для цього цінового сегменту. Окрім цього, завдяки використанню чіпа Qualcomm QC3040 Bluetooth є підтримка кодека aptX Adaptive. Це хороші характеристики для навушників цього цінового сегменту, тому було дуже цікаво почути їхнє звучання.

В цілому, звучання Redmi Buds 3 можна назвати хорошим, особливо враховуючи невисоку ціну – воно збалансоване, без переваг на користь високих чи низьких частот. Особливо добре навушники підійдуть людям, які не фанатіють від сильного басу, чим часто грішать моделі цієї цінової категорії (при цьому відчутно нехтуючи високими та середніми частотами.

Огляд Redmi Buds 3

Автономність

Компанія Redmi заявляє автономність на рівні 4.5 годин від одного заряду, при цьому кейс здатний забезпечити сумарно 20 годин автономної роботи. У нас цей показник підтвердився, і загалом його можна назвати достойним, але нічого надзвичайного – деякі моделі можуть запропонувати і більше шести годин.

Слід зазначити, що час зарядки навушників складає 1.5 години, а зарядного кейса – дві години, що є цілком стандартним показником. Приємно втішило використання зарядного роз’єму USB-C в настільки доступній моделі – це давно мало стати стандартом, і тішить, що компанія Redmi його дотримується.

Огляд Redmi Buds 3

Висновки

Чи можна назвати Redmi Buds 3 хорошим варіантом для покупки при обмеженому бюджеті? Безумовно. Модель має непоганий дизайн та приємний форм-фактор, особливо якщо ви не фанатієте від внутрішньоканальних навушників (щоправда, варто розуміти, що пасивне поглинання шумів у Redmi Buds 3 гірше, ніж у внутрішньоканальних конкурентів, через особливості конструкції).

Безумовно, конкуренція в цьому ціновому сегменті загалом серйозна, але Redmi тримає гідну планку і пропонує хороше рішення, яке явно варто розглянути, як варіант для покупки.

Не пропустіть