Огляд OPPO Reno3: характеристики, ціна, особливості

Смартфон для огляду наданий компанією OPPO

OPPO впевнено завойовує все більшу кількість шанувальників по всьому світу і в нашій країні зокрема. Переважно, це заслуга лінійки Reno, яка встигла полюбитись користувачам завдяки хорошому співвідношенню цікавого дизайна і оптимального заліза. Зараз, останнім поколінням, яке присутнє на українському ринку, є лінійка Reno3, до якої входить однойменна модель та її Pro-версія. У цьому огляді ми розглянемо стандартну версію Oppo Reno3, яку можна назвати хорошим представником саме середньобюджетного сегменту.

Характеристики Oppo Reno 3

  • Дисплей: 6.4 дюйми, AMOLED, FullHD+
  • Чіпсет: MedaiTek Helio P90
  • Оперативна пам’ять: 8 ГБ
  • Внутрішня пам’ять: 128 ГБ
  • Операційна система: Android 10 з ColorOS 7
  • Основна камера: 48 МП (основний) + 13 МП (телефото) + 8 МП (ультраширокий) + 2 МП (чорно-білий)
  • Фронтальна камера: 44 МП (ширококутний)
  • Стандарти підключення: jack 3.5 мм, NFC, GPS, Wi-Fi 802.11 ac, USB-C
  • Автономність: 4025 мАг, швидка зарядка VOOC 3.0
  • Офіційна ціна в Україні: 11999 грн. (на момент написання статті)

Дизайн

У лінійці Reno3 компанія вирішила відмовитися від виїжджаючих модулів із фронтальною камерою – в обох моделей вони розташовані у вирізах в дисплеї. Також зауважимо, що якщо Reno2 відносився до середньо-високого цінового сегменту, то Reno3 – справжній средньобюджетник.

У Reno3 фронтальна камера знаходиться в краплевидному вирізі по центру (у Reno3 Pro вона розташована в отворі у лівому верхньому кутку дисплея). Виріз невеликий, в очі практично не кидається. Рамки навколо екрану середніх розмірів, дисплей займає ~ 84,2% фронтальної панелі.

Загалом смартфон виглядає дуже сучасно, оформлення основної квадрокамери можна навіть назвати красивим, на передній панелі також все стандартно, лише нижню рамку можна було зробити меншою. У нас на огляді синя версія Oppo Reno3, яка дуже красиво переливається. Варто також окремо відзначити те, що смартфон достатньо тонкий (його товщина – лише 7.9 міліметрів), та відносно легкий, як для смартфонів з такою діагоналлю.

  • Також не пропустіть огляд старшої моделі лінійки, Oppo Reno3 Pro

Дисплей

Однією з основних ознак хороших смартфонів, незалежно від класу, є якісний дисплей, і з ним у Oppo Reno3 все в порядку. Смартфон оснащений якісним AMOLED-дисплеєм із роздільною здатністю FullHD+ з поправкою на співвідношення сторін 20:9. Дисплей виглядає справді непогано. Кути огляду хороші, яскравість також приємно здивувала. Варто також зауважити, що в цьому дисплеї є вбудований сканер відбитків пальців, який працює достатньо швидко.

Чіпсет

Oppo Reno3 оснащений середньобюджетним чіпсетом MediaTek Helio P90. Він пропонує хороший рівень потужності для свого сегменту, та є цілком достатнім для середньостатистичного користувача. У нашому тесті цей чіпсет показав себе непогано як у робочих задачах, так і в плані автономності, незважаючи на те, що він виготовлений за дванадцятинанометровим техпроцесом.

Автономність

До речі, про рівень автономності. Оскільки смартфон важить лише 170 грамів, що справді небагато як на наш час, тут встановлений не рекордний, але пристойний акумулятор об’ємом 4025 мАг. Його цілком вистачає на один день активного використання, а за помірного використання смартфон, Oppo Reno3 може вистачити і на півтора дні.

У випадку, якщо смартфон таки розрядився, є підтримка фірмової швидкої зарядки VOOC 3.0 (30 Вт), яка заряджає смартфон до 50% всього за півгодини, повний зарядження займає приблизно годину з чвертю.

Пам’ять

Користувачам доступна єдина версія з 8 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ внутрішньої пам’яті, і її справді можна назвати збалансованою. У наш час цей об’єм можна назвати ідеальним, а якщо вам цього здається недостатньо, слід пам’ятати, що його завжди можна розширити за допомогою карти пам’яті формату microSD (вона тут встановлюється на місце другої sim-карти, оскільки в Oppo Reno3 використовується комбінований лоток).

Камера

Смартфон оснащений основною квадрокамерою, яка складається з головного модуля на 48 МП, телефото модуля на 13 МП, ультраширокого модуля на 8 МП та чорно-білого сенсора, який використовується, як допоміжний, при зйомці фото на основний. При цьому смартфон оснащений селфі-камерою на 44 МП, що на даний момент є справді дуже непоганим показником, через що смартфон можна назвати одним із найкращим саме для селфі.

Загалом набір камер можна назвати непоганим, оскільки тут хороший основний модуль, хороший телефото модуль та ультраширокий модуль, який не можна назвати ідеальним, але це стандартна ситуація в середньобюджетному сегменті. Фронтальна камера, очікувано, показує себе добре при хорошому освітленні і так собі при недостатньому.  В цілому, камери справляють приємне враження, особливо як для среднебюджетного смартфона.

Висновки

OPPO Reno3 – хороший средньобюджетник з пристойними характеристиками і приємним дизайном. Серед плюсів можна відзначити якісний дисплей, пристойну продуктивність, приємний інтерфейс та гарну якість знімків.  Також треба визнати, що у Reno3 в його ціновому діапазоні є сильні конкуренти, отже додаткове зниження вартості йому б не завадило.  А загалом смартфон справив позитивне враження, це міцний середнячок на нашому ринку.


Не пропустіть