На ринок регулярно приходять нові бренди, зовсім нові або з багаторічною історією за спиною – неважливо. Аби смартфони були гідними, тому поспішаю розповісти про переваги і недоліки Hisense U30 від досвідченого бренду з Піднебесної.
Переваги:
- Оригінальний дизайн зі шкіряним оздобленням і хороша ергономіка;
- Дисплей з вирізом Infinity-O і пропорційними рамками;
- Аудіоджек і Type-C на нижньому торці;
- Автономність на рівні флагманів і швидка зарядка;
- Свіжий Qualcomm Snapdragon 675 під капотом.
Спірні моменти:
- Дрібні недоробки прошивки на базі Android 9 Pie;
- Недопрацьований софт камери,
- відсутність ширококутного об’єктиву і оптичного наближення;
- Невідомість бренду Hisense користувачеві.
- Метал і натуральна шкіра
Зовнішність в повній мірі незвичайна, але злагоджена: оброблена натуральною аргентинською шкірою задня панель і дисплей з О-подібним вирізом вписані в металеву раму. Ззаду злегка виступає камера і сканер відбитків пальців.
Акуратний логотип бренду завдано на торці. Любителі мінімалізму оцінять! Шкіра – дуже практичний матеріал, завдяки якому смартфон відмінно лежить в руці і не ковзає. Після тижневої експлуатації задня кришка виглядає, як нова. Думаю, ховати смартфон в чохол немає ніякого сенсу. Крім клавіші живлення та регулювання гучності на правому торці, зліва помістили окрему функціональну кнопку. Коли смартфон розблоковано, коротке натискання запускає камеру, а тривале асистента від Google або будь-який заданий додаток.
Якщо смартфон заблокований, працює тільки тривале утримання, незалежно призначений пароль чи ні. У Hisense вийшла продумана додаткова клавіша з можливістю перепризначення – похвально.
Безрамковий дисплей з О-подібним вирізом
Спереду 6,3-дюймова IPS-матриця з роздільною здатністю 2340 × 1080 пікселів. Дуже якісний дисплей з ідеальними кутами огляду і насиченими кольорами. Діапазон регулювання яскравості достатній, максимальна яскравість досягає 400 кд / м2, а мінімальна – 1 кд / м2.