Офіційно: Microsoft не купить Discord

Згідно з інсайдерськими даними, опублікованими виданням The Wall Street Journal, компанія Discord відмовилася від продажу бізнесу та припинила переговори з Microsoft та іншими компаніями, які претендували на покупку. Нагадаємо, що вперше про ймовірність покупки Discord стало відомо на початку минулого місяця, і тоді серед потенційних покупців фігурували Epic Games, Amazon та Microsoft, і саме остання компанія була найближчою до покупки, запропонувавши 10 мільярдів доларів.

Щоправда, тоді стало відомо, що переговори ще ведуться і покупка може й не відбутися. Також була інсайдерська інформація про те, що Discord з більшою ймовірністю вийде на біржу, ніж повність продасть бізнес, і, згідно з останніми даними, такий сценарій і буде втілено в життя – за інсайдерськими даними, керівництво Discord відмовилося від продажу бізнесу та планує вийти на біржу.

Нагадаємо, що Discord на даний момент є дуже популярним засобом спілкування, у першу чергу голосового. Аудиторія компанії складає близько 140 мільйонів користувачів щомісячно, а за минулий рік компанії вдалося заробити 130 мільйонів доларів, щоправда, поки бізнес все ще збитковий. За результатами інвестраунду за листопад 2020 року Discord оцінили у 7 мільярдів доларів.

Discord розповсюджується для більшості користувачів повністю безкоштовно, а основні прибутки йдуть за рахунок платної підписки Dirsord Nitro, яка дає можливість транслювати екран у більшій роздільній здатності, використовувати додаткові пакети стікерів та мати більші ліміти на завантаження. Підписка Discord Nitro доступна за ціною 9.99 долара на місяць.

Джерело The Wall Street Journal
Не пропустіть