Oculus Quest 2 зі збільшеною на 50% роздільною здатністю коштує всього 299 доларів

Facebook представив нову VR-гарнітуру Oculus Quest 2. Вона отримала нові дисплеї зі збільшеною на 50% роздільною здатністю і частоту оновлення 90 Гц.

Quest 2 оснащений ЖК-дисплеями зі швидким перемиканням роздільною здатністю 1832×1920. Це хороший стрибок у порівнянні з попередніми екранами 1440×1600. Підтримка частоти оновлення складає 90 Гц, проте спочатку користувачам доведеться задовольнятися 72 Гц.

Гарнітура Quest 2 приблизно на 10% легша, ніж попередниця, а також трохи менша. Інженери додали новий ремінець для голови, що виготовлений з гнучкого матеріалу замість жорсткого механізму, який був раніше. Оновилися і контролери: вони стали масивніші і отримали окреме місце для великого пальця.

Компанія також зробила Quest 2 більш гнучким у налаштуванні. Тепер користувачі можуть використовувати різні лицеві панелі і наголовники (для більш широких і більш вузьких голів). Що стосується часу автономної роботи, то Facebook стверджує, що додаткова батарея подвоїть час роботи Quest 2 — її отримає преміальна версія гарнітури.

Власники Quest 2 отримають доступ до всієї бібліотеки контенту першого Quest, зокрема «Зоряних війн», «Парку юрського періоду», Warhammer 40,000 тощо. Гарнітура також сумісна з Oculus Link, тому користувачі зможуть грати в VR-ігри, підключаючи пристрій до ПК.

Ви зможете придбати Quest 2 13 жовтня. Модель за 299 доларів буде представлена ​​з 64 Гб пам’яті, але є також модель за 399 доларів з 256 Гб.

Джерело engadget
Не пропустіть