Новий смартфон від творця Essential Phone отримає фокус на блокчейні та назву Solana Saga

Компанія OSOM, створена командою інженерів Essential PH-1, готується до презентації флагманського смартфона OV1. Зараз стало відомо, що модель вийде як блокчейн-смартфон у співпраці з Solana Mobile та отримає назву Saga. Він буде мати тісну інтеграцію з блокчейном Solana, матиме можливість здійснення транзакцій у Web3 та холдингу цифрових активів.

Крім цього, компанія також анонсувала Solana Mobile Stack. Це open-source SDK для Android, що дозволяє створювати нативні Android-додатки з використанням блокчейну Solana. Solana Mobile Stack SDK вже став доступним для розробників. Крім цього, у компанії створили магазин децентралізованих Android-додатків Solana dApp Store.

У смартфона буде OLED-дисплей з діагоналлю 6.67 дюйма, 12 ГБ оперативної та 512 ГБ внутрішньої пам’яті. За роботу Saga буде відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, за автономність – акумулятор об’ємом 4100 мАг. Також модель отримає підтримку бездротової зарядки, Bluetooth 5.0 та сканер відбитків пальців на боковій грані.

Щодо камер смартфона не так багато деталей, але відомо, що модель отримає основну камеру з головним модулем IMX766 50 МП f/1.8 та ультрашироким IMX373 12 МП f.20 з кутом огляду 120 градусів. Solana Saga повинен стати доступним за ціною 1000 доларів на початку наступного року, вже зараз доступне попереднє замовлення за 100 доларів, яке передбачає ексклюзивним NFT у подарунок зі смартфоном.


Джерело Solana