Новий смартфон Black Shark не отримає Pro-версії

Black Shark 3 вийшов раніше цього року, але, на відміну від попередніх моделей компанії, він отримав ще й Pro-версію, у якої був більший та більш чіткий дисплей, більший акумулятор та опціонально до 512 ГБ внутрішньої пам’яті. Зараз повинен вийти оновлений Black Shark 3S, і він, як повідомляє видання Gizmochina, не отримає Pro-версії.

Смартфон повинен отримати флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon, щоправда, версії з більшим екраном у нього не буде. Також є інформація про те, що флагман, який буде випускатися на початку наступних років, буде мати Pro-версію, тобто нам слід очікувати виходу Black Shark 4/5 Pro.

Також, згідно з інформацією, яка є на даний момент, смартфон повинен отримати флагманський AMOLED-дисплей, високу частоту оновлення (скоріш за все, 120 або 144 Гц), стерео динаміки та швидку зарядку з потужністю, не нижчою за 65W. Коли Black Shark 3S офіційно презентують, смартфон буде змагатися зі вже анонсованими Asus ROG Phone 3 та Lenovo Legion Phone Duel, а також зі ще не анонсованим Nubia Red Magic 5S.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть