Новий розумний військовий радар дозволить військовим бачити крізь стіни

Новий розумний радар XAVER 1000 уміє сканувати приміщення крізь стіни, а потім за допомогою штучного інтелекту показує картинку, що вивожиться на дисплей. Виробником цього унікального військового пристрою є компанія Camero Tech з Ізраїлю.

XAVER 1000 показує живі організми, точніше їхнє теплове випромінювання. На 10,1-дюймовий дисплей виводиться картинка, яка дозволяє військовим оцінити обстановку всередині приміщення. Наприклад, це може дозволити помітити противника, який наближається з іншого боку стіни.

Пристрій дає перевагу під час штурму будівлі, звільнення заручників, ідентифікації людей та тварин. Також він може використовуватися при пошуку та порятунку людей у складних умовах.

XAVER 1000 оснащений потужним надширокосмуговим датчиком, який може просканувати приміщення крізь різні матеріали, наприклад, цеглу чи бетон. Штучний інтелект відтворює отриману інформацію за допомогою тривимірного зображення і може показувати цілі, що рухаються.

Для керування XAVER 1000 потрібен один оператор. До речі, інформацію можна передавати на інші пристрої по Wi-Fi.

Радар важить 16,5 кг разом з акумулятором, може працювати автономно до 3 годин і виявляти цілі на максимальній відстані у 42 метри. Кут його огляду становить 120 градусів.


Джерело Youtube