Новий планшет Google з Android 12 показали на рендерах

Google продавала планшети під власною торговою маркою до 2019 року, останньою була модель з екраном діагоналлю 12,3 дюйма. Після цього компанія сконцентрувалася на хромбуках, які за рахунок поворотного екрану могли приймати форму планшета, але зручніші в роботі за рахунок повноцінної клавіатури. Однак зміни на ринку, викликані пандемією, можуть змусити Google повернутися в число компаній, що пропонують власні планшети – зараз на ці пристрої високий попит. Якщо так, то черговий планшет Google може виглядати так, як це показано на зображеннях нижче.

Ці рендери зроблені на основі зображень патентної заявки, поданої Google в японське патентне відомство в березні 2019 року. У вільному доступі дані патенту виявилися в кінці червня цього року, ну а зараз джерело опублікувало рендери, зроблені за мотивами. А в якості джерела натхнення виступав Google Pixel 6.

Принаймні фронтальна панель з тонкими рамками і врізаною по центру фронтальною камерою виглядає так само, як у Pixel 6 (з поправкою на масштаби). Цікаво, що немає основної камери, зате є порт USB-C і цілих чотири гучномовця. Розмір діагоналі екрану не повідомляється, але навряд чи він буде менше 10 дюймів. Само собою, вийди такий планшет зараз, то він би отримав Android 12 з коробки.

Поки незрозуміло, чи збирається Google відродити виробництво планшетів під маркою Pixel, але останнім часом компанії наполегливо приписують випуск смартфона з гнучким екраном на зразок Samsung Galaxy Z Fold3. Очікується, що діагональ внутрішнього дисплею в розкладеному стані складе 7,6-7,8 дюйма. В такому випадку є сенс випускати планшет побільше – з екраном діагоналлю 11-12 дюймів. За рахунок такої тонкої рамки, як на рендерах, пристрій може виявитися компактнішим за багатьох конкурентів, вже представлених на ринку.

Джерело Leetsgodigital
Не пропустіть