Новий MacBook Air виявився менш продуктивним, ніж iPad Pro (2018)

Проте він на 63% швидший, ніж попередник.

Лінійка ультрабуків MacBook Air з оновленою клавіатурю Magic Keyboard, подвоєним об’ємом пам’яті і новими процесорами була представлена цього тижня за стартовою ціною $999. Нещодавно в в базі даних Geekbench 5 з’явилися результати тестування продуктивності однієї з конфігурацій пристрою з процесором Intel Core i5.

Джейсон Снелл (Jason Snell) поділився детальним оглядом, в якому порівнюються не тільки MacBook Air 2020 року з процесором i5 з попередніми моделями MacBook Air і MacBook, але і iPad Pro 2018 року виробництва.

Новинка вартістю 1299 доларів продемонстрував хороші результати в порівнянні з попередником як в одно-, так і в багатоядерних процесорах. MacBook Air 2020 набрав 1047 і 2658 балів в одно- і багатоядерному випробуваннях відповідно при максимальній тактовій частоті чіпа до 3,5 ГГц в режимі TurboBoost. Проте iPad Pro 2018 року випуску набрав 1108 і 4595 «папуг» в аналогічних дисциплінах, значно випереджаючи ноутбук в режимі роботи з навантаженням на всі ядра.

«Навіть якщо ми приймемо тий факт, що macOS і iPadOS — різні звірі, і що Mac, побудований на власних процесорах Apple серії A, не обов’язково отримажє такий же високий бал, це явна ознака того, що сучасний процесор Apple для iPad, випущений 18 місяців тому, працбє швидше ніж процесор середнього класу MacBook Air сьогодні», — відзачив Джейсон.

Якщо вірити чуткам, Apple планує представити нове покоління лептопів, побудованих на базі ARM-процесорів. Опубліковані інсайдерами результати синтетичних випробувань опосередковано підтверджують цю інформацію.

Джерело 9to5mac
Не пропустіть