Новий логотип Google присвячений українській антарктичній станції

Компанія Google часто оновлює свої “doodle” (тимчасові анімовані логотипи, які з’являються на пошуковій сторінці), присвячуючи їх тим чи іншим подіям. Сьогодні, 6 лютого, компанія презентувала новий doodle, який присвячений двадцятип’ятиріччю української антарктичної станції Академік Вернадський.

Ця станція розташована недалеко від західного берега Антарктичного півострова та виконує функцію метеорологічної та географічної обсерваторії. Назву “Академік Вернадський” вона отримала на честь всесвітньо відомого українського науковця Володимира Івановича Вернадського. Раніше станція була відома як “Фарадей”, а у 1996 році Британія передала її Україні, після чого відбулось перейменування.

На новому тимчасовому логотипі пошукового сервісу зображена сама станція з українським прапором, біля якої на айсбергах граються пінгвіни. Нагадаємо, що це не перший doodle, присвячений Україні – компанія таким чином часто вітає українців з днем незалежності, днями народження відомих українських митців, таких як Тарас Шевченко, Катерина Білокур та інших.

Не пропустіть