Нові подробиці про смартфон Honor X30 Max

Ще в кінці серпня-початку вересня в мережі з’явилися чутки про те, що Honor готує дуже великий смартфон лінійки Max  – тоді згадувалася модель X20 Max. Зараз про неї ніби всі забули – натомість на порядку денному тепер X30 Max. Судячи з усього, в компанії перейменували смартфон, щоб більше дистанціювати його від попередника хоча б на рівні назви. Втім, є коригування і по частині характеристик.

Якщо Honor X20 Max приписували екран діагоналлю 7,2 дюйма, то в переліку характеристик X30 Max фігурує дисплей діагоналлю 7,09 дюйма. А замість платформи MediaTek Dimensity 1100 зараз вказується Dimensity 900. Загалом, у міру наближення до офіційної дати анонсу новий планшетофон Honor став компактнішим і трохи втратив в продуктивності. Але це на папері, а яким він виявиться в реальності, дізнаємося вже скоро, смартфон повинні представити вже в листопаді.

З інших характеристик, про які пише джерело. Honor X30 Max отримає 64-мегапіксельну камеру, акумулятор ємністю 6000 мАг (це константа, всі джерела говорять про АКБ такої ємності) і підтримку зарядки потужністю 22,5 Вт.

Джерело gizmochina
Не пропустіть