Нові мікросхеми Samsung збільшать автономність TWS-навушників

Компанія Samsung представила перші в галузі спеціалізовані мікросхеми управління живленням (PMIC), призначені для використання в True Wireless Stereo системах. За словами виронибника, вони здатні істотно продовжити їх час автономної роботи.

TWS-системи, на відміну від бездротових навушників, надають користувачам більше свободи і мають більш компактний дизайн, що зі свого боку накладає додаткові, підвищені вимоги до управління живленням пристрою і його автономністю. PMIC-чіпи MUA01 і MUB01 спеціально розроблялися для використання в зарядних футлярах і в самих навушниках.

Нові моделі PMIC є єдиним, повністю інтегрованим рішенням, яке поєднує в собі понад десять різних компонентів — це зі свого боку дозволяє зменшити розміри виробу більш ніж у два рази в порівнянні з попередніми рішеннями. А завдяки зменшенню розмірів цих компонентів з’являється більше місця для акумулятора, що забезпечує велику автономність пристрою.

Чіп MUA01 також cтав першим в галузі рішенням, яке можна використовувати в схемах як бездротових зарядок, так і по дроту. Він використовується в нещодавно представлених TWS навушниках Galaxy Buds+.

Чіпи MUA01 і MUB01 вже надійшли в масове виробництво, список моделей аксесуарів на їх базі стане відомий пізніше.

Джерело Samsung
Не пропустіть