Нові чутки про GTA 6 підтвердили повернення у Вайс-Сіті і розкрили терміни виходу гри

Уже зовсім скоро повинен відбутися офіційний анонс, а слідом з'явиться і перший трейлер.

Днями на Reddit з’явився пост з цікавими подробицями про гру Grand Theft Auto 6. Як і попередній, опублікований в грудні, він був швидко видалений з сайту, проте все найважливіше встигло розлетітися мережею.

Кілька головних героїв

У грудневому пості на Reddit говорилося, що в грі буде декілька головних героїв, причому двоє з них можуть бути братом і сестрою. Свіжий витік ці відомості підтвердив і доповнив: головного героя на ім’я Матіас Гонсалес зіграє актор Джон Легуізамо, а фотомодель Розелин Санчес виконає роль лиходйки Валерії Мадрін.

Джон Легуізамо і Розелин Санчес / Фото: MiamiFilmFestival і Rosalyn Sanchez (Wikipedia)

Вайс-Сіті і ще кілька міст

У новому витоку йдеться про те, що гравці перенесуться в 1980-і і 90-і роки, це буде ідеальний період часу для повернення у Вайс-Сіті. Однак крім цього міста буде і кілька інших. Одне з них натхненне Форт-Лодердейлом (Флорида, США), а інше – Боготою, столицею Колумбії.

Богота в GTA 6, ймовірно, буде схожа на Північний Янктон у GTA V. Гравці будуть відвідувати це місто тільки для виконання певних місій. Також повідомляється, що Вайс-Сіті і Форт-Лодердейл будуть розділяти приблизно 9 невеликих міст.

Форт-Лодердейл / Фото: Yanjipy (Wikipedia)

У грудневому пості повідомлялося, що друге місто США буде більше схоже на Бостон.

Терміни виходу гри

GTA 6 повинна вийти вкінці 2021 року або, можливо, на початку 2022. При цьому перший трейлер можна чекати вже у квітні 2020 року, а сам анонс взагалі відбудеться в лютому. Такий розкид виглядає цілком правдоподібно, адже GTA V була вперше анонсована приблизно за два роки до виходу.

Інші цікаві деталі

  • Карта гри розроблена з урахуванням авіаперельотів.
  • Повернеться 6-зірковий рівень розшуку.
  • Онлайн-режим буде більш сюжетним (Red Dead Style).
  • Вперше в автомобілях з’явиться паливо.
  • Гравцеві буде доступна покупка особистого транспорту.
  • Зброю можна буде зберігати у багажнику авто.
  • Поліцейської системою гра нагадає RDR2.

Читачі Reddit припустили, що інформацією ділиться один із тестувальників Rockstar Games , проте підтверджень цьому немає, тому всі ці дані варто сприймати з неабиякою часткою скепсису. До того ж, з найпершим витоком по GTA 6 ці відомості багато в чому розходяться.

Джерело DEXERTO.com
Не пропустіть