Нові Apple Mac на M2 можуть отримати до 10 ядер

Компанія Apple готова випустити чіпсет Apple Silicon M2 наступного покоління цього року, а також випустити чотири нові пристрої Mac. Про це повідомляє редактор Марк Гурман з видання Bloomberg.

Джерело стверджує, що цього року буде випущено 13-дюймовий MacBook Pro, 24-дюймовий iMac і перероблений MacBook Air. Як уже зазначалося, всі ці пристрої використовуватимуть однокристальні системи Apple M2, оскільки поточні версії оснащені процесором Apple M1.

В даний час мало що відомо про чіпсет M2, і Apple нічого не повідомила, але у звіті вказується, що M2 буде трохи швидшим, ніж M1, і матиме ту ж восьмиядерну архітектуру, але кількість графічних ядер може бути збільшена з семи до дев’яти або десяти.

Також повідомляється, що технологічний гігант з Купертіно може випустити версії Pro та Max однокристальної системи Apple M2 наступного року, аналогічно тому, як компанія зробила з чіпсетом M1. Крім того, наступного року очікується запуск чипа Apple M3.

Apple переходить від рішень Intel до Apple Silicon і для завершення цього процесу компанія, як очікується, випустить новий 27-дюймовий iMac Pro, який буде оснащений процесором M1 Pro або M1 Max.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть