Нове оновлення Telegram додасть віджети та багато інших фішок

Розробники популярного месенджера Telegram планують незабаром презентувати нове оновлення, і зараз розкрили перші дані про те, що від нього очікувати. У Telegram 7.5, у першу чергу, з’явиться таке давно очікуване нововведення, як віджети, але буде й багато інших, менш помітних нововведень.

Бета-версія Telegram 7.5 для Android вже включає два віджети розмірністю 2 х 2 та 5 х 2. Нагадаємо, що це нововведення очікувалось ще у минулій версії месенджера, Telegram 7.4, але його вирішили відкласти через те, що тоді всі сили були зосереджені на створенні можливості переносити історію чату з інших месенджерів, серед яких, у першу чергу, важливим був WhatsApp.

Можливість створювати віджети з’явиться не лише для користувачів операційної системи Android, але й для власників iPhone. Крім цього, у Telegram 7.5 повинні з’явитися групи для великої кількості людей Broadcast Groups, дописувати у яких зможуть лише адміністратори, при цьому кількість учасників буде необмеженою.

Крім цього, у Telegram з’явиться можливість створення посилань-запрошень, які будуть діяти тимчасово або мати обмежену кількість використань. Також буде можливість запросити за допомогою QR-коду та автоматичне видалення повідомлень зі зворотнім відліком. На даний момент невідомо, коли точно буде презентоване це оновлення, але велика частину функціоналу вже доступна у бета-версії.

Не пропустіть