Нова версія Windows 10 вже доступна для широкого кола користувачів. Як отримати

Компанія Microsoft почала поширювати найбільше оновлення Windows 10 за 2020 рік для ширшого кола користувачів.

Спочатку оновлення Windows 10 May 2020 Update (версія 2004) було випущене в самому кінці травня. Апдейт не завантажується автоматично, його отримують тільки ті користувачі, які вручну перевірять його наявність через служби Windows Update (Windows Update). Крім того навіть для «перевіряючих» установка обмежена — через багато визнаних Microsoft помилок і проблем з сумісністю.

Починаючи відсьогодні Microsoft зробила доступним Windows 10 May 2020 Update для більшого кола користувачів і для ширшого асортименту конфігурацій ПК. При цьому наявність поновлення як і раніше треба перевіряти вручну.

Користувачам Windows 10 версій 1909 і 1903 році, які все ще не бачать оновлення при перевірці через служби Windows Update (Windows Update), потрібно встановити свіже накопичувальне оновлення під номером KB4560960, яке вийшло 9 червня в рамках традиційного щомісячного «оновлення по вівторках» (Patch Tuesday).

Для тих, у кого оновлення як і раніше не видно через служби Windows Update, Microsoft рекомендує не встановлювати апдейт за допомогою утиліти Media Creation Tool, а почекати, поки проблему не вирішать.Не пропустіть