Nokia Streaming Box 8000 офіційно презентовано

Компанія Nokia останнім часом надавала свій брендинг через ліцензування багатьом компаніям. Останньою компанією, яка уклала такий договір, стала фінська компанія StreamView GmbH. Австрійська компанія тепер стала офіційним ліцензованим суббрендом Nokia, під яким вона тепер зможе продавати розумні телевізори, телевізійні приставки та багато іншого.

Зараз компанія презентувала Nokia Streaming Box 8000, який вийшов досить непоганим в плані характеристик. За роботу відповідальний чотириядерний чіпсет Amlogic S905X3 з чотирма ядрами Cortex-A55 та графічним адаптером Mali-G31 MP2. На жаль, об’єм оперативної пам’яті невідомий, але очікується, що він складе не менше 2 ГБ.

Новий девайс матиме підтримку дводіапазонного Wi-Fi 5 та Bluetooth 4.2, а також USB-A 3.0, USB-C, Ethernet, HDMI та роз’єм живлення. Девайс підтримує виведення зображення в роздільній здатності 4К, щоправда, у характеристиках не сказано нічого про підтримку Dolby Vision та Dolby Atmos. Щоправда, девайс підтримує HDR10, оскільки у його чіпсета точно є підтримка цього стандарту.

Девайс працює під управлінням операційної системи Android TV 10 і буде поставлятися з попередньо встановленими сервісами Netflix та Amazon Prime Video. Інші популярні сервіси, як Disney+, можна буде встановити зі звичного магазину додатків Google Play Store. Nokia Streaming Box 8000 коштуватиме 100 євро та поступить у продаж перед початком зимового сезону.

Джерело gizmochina

Не пропустіть