Nokia спільно з Apple розробила нову мережеву операційну систему ОС NOS

Компанія Nokia офіційно заявила про запуск мережевої операційної системи нового покоління для центрів обробки даних. Nokia Service Router Linux (SR Linux) NOS була розроблена спільно з представниками найбільших компаній, зокрема, з Apple.

Розробники називають нову ОС справжнім архітектурним досягненням. Це перша мережева операційна система (NOS), яка повністю заснована на новітніх мікросервісах. Комплект розробника SR Linux NDK надає вичерпний набір інструментів для програмування з широкою функціональністю. Крім того, SR Linux успадковує перевірені на практиці інтернет-протоколи Nokia з операційної системи для сервісних маршрутизаторів (Service Router Operating System, SROS), які відмінно зарекомендували себе в широко поширеній серії маршрутизаторів Nokia операторського класу. Все це робить SR Linux першим в галузі гнучким і відкритим середовищем розробки мережевих додатків.

Крім цього, компанія Nokia представила низку інструментів під назвою Nokia FSP. Вона надає набір інструментів, які необхідні постачальникам хмарних послуг для реалізації мережевих операцій на основі мережевих намірів і стратегії. FSP призначені для побудови, розгортання і контролю всієї мережі центру обробки даних на основі потужної архітектури мережевого рівня.

Зараз ОС готуються розгорнути в одному з хмарних центрів обробки даних Apple.

Джерело GizChina
Не пропустіть