Nokia розробляє нові TWS-навушники з хорошою автономністю

Згідно з останніми даними, компанія Nokia зараз займається розробкою нової моделі бездротових навушників Power Earbuds Lite, яка вже сертифікована Bluetooth SIG. Пристрій фігурує під кодовим модельним номером BH-405, що означає, що це саме Lite-версія Power Earbuds, які фігурували під кодовим модельним номером BH-605.

Що цікаво, ці навушники у дечому перевершать попередню модель, яка при цьому позиціонується, як більш дорога. Для прикладу, у них буде підтримка Bluetooth 5.1, в той час як у актуальної моделі є лише Bluetooth 5.0. Завдяки цьому Lite-версія Nokia Power Earbuds Lite забезпечить кращу автономність, яка, нагадаємо, була однією з найкращих моделей в цьому плані в принципі – вона могла забезпечити до 150 годин відтворення музики з підзарядкою від кейса, або ж до 5 годин відтворення без зарядки.

Nokia Power Earbuds Lite мають презентувати вже на виставці IFA 2020, яка пройде вже наступного місяця. Очікується, що компанія Nokia може показати в рамках цієї виставки аж 4 моделі – Nokia 2.4, 3.4, 6.3 та 7.3.

Джерело GSMArena

Не пропустіть