Nokia 8.2 отримає унікальну камеру

Ціна смартфона складе 329 євро.

Новий смартфон від фінського виробника Nokia 8.2 вийде на ринок ще цього року, і його ціна складе 329 євро. Про це ще влітку ходили чутки, але компанія тепер розповіла, що орієнтує свій смартфон на шанувальників селфі. Тому роздільна здатність камери складе 32 Мп.

Смартфон отримає 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ внутрішньої пам’яті, з коробки він буде працювати під управлінням операційної системи Android 10.

В Nokia 8.2 застосовано дійсно унікальне для смартфонів цього виробника рішення, пов’язане з фронтальною камерою. Подробиці не повідомляються, проте це підтверджує припущення про те, що камера буде як мінімум висувною. Для HMD Global це дійсно нове рішення, якого виробник раніше уникав.

Є, звичайно, варіант з підекранною фронтальною камерою, прототипи яких вже показували різні виробники, але в це не дуже віриться. Смартфон Nokia 8.2 буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 700-серії. Nokia 8.1 отримав Snapdragon 710, так що цілком ймовірним здається апгрейд до Snapdragon 730.

В основній камері очікується наявність не менше трьох датчиків зображення. Nokia 8.2 повинен з’явитися в середині листопада або на початку грудня за ціною 399 євро.

Джерело phonearena.com
Не пропустіть