NFC в Xiaomi Mi Band 5 буде працювати навіть в Україні

Офіційна презентація Xiaomi Mi Band 5 відбудеться в кінці червня, а пройде вона звичайно ж на території Китаю, але вже через кілька тижнів цей наручний гаджет також повинні запустити в продаж і в інших регіонах світу, завдяки чому всі бажаючі зможуть без праці і зайвих складнощів зробити його покупку , зробивши це як офіційних торгових точках компанії-виробника, так і в магазинах партнерів.

Майбутній новинці приписують кольоровий 1,2-дюймовий OLED-екран з роздільною здатністю 360 на 180 пікселів і з підтримкою сенсорного управління, акумулятор ємністю 150 мАг, а також, крім того, цілу масу інших особливостей, які можуть зробити цей трекер неймовірно привабливим за сукупністю якостей.

Даний фітнес-трекер наступного покоління повинен отримати вбудований коннектор USB для швидкої зарядки, а також, крім цього, ряд інших важливих особливостей, в тому числі корпус з полікарбонату і скла, що володіє захистом від попадання води і пилу за стандартом IP68, причому з можливістю занурення на глибину до 50 метрів без будь-яких складнощів.

Кожен, хто зважиться на те, щоб купити Xiaomi Mi Band 5, отримає таку важливу і корисну особливість, як барометричний альтиметр, вбудований в корпус. З його допомогою браслет зможе підраховувати і відображати набрану висоту за добу, тиждень, місяць або інший період часу. Даний сенсор буде брати активну участь в підрахунку фізичної активності, що зробить збір такого роду інформації більш точним.

Втім, буде в новинки і одна така особливість, заради якої купити Xiaomi Mi Band 5 захочуть усі. Справа в тому, що даний спортивний браслет останнього покоління отримає чіп NFC, здатним повноцінно працювати в Україні і в інших країнах світу. За рахунок цього покупці зможуть оплачувати покупки в магазинах, платити за проїзд в транспорті, розплачуватися в закладах, а також здійснювати будь-які інші дії, використовуючи безконтактні платежі.

Така «фішка» гарантовано всіх дуже сильно порадує, адже зараз такого роду можливості доступні тільки жителям Китаю і нікому більше, але вже зовсім скоро все зміниться в кращу сторону, так як такого роду можливості через даний фітнес-трекер виявляться доступні всім бажаючим.

Джерело itechua
Не пропустіть