Названі 9 корисних функцій Viber, якими мало хто користується

Месенджер Viber на даний момент є одним з найбільш поширених серед українських користувачів, і зараз експерти назвали найбільш важливі фішки та можливості цього сервісу, на які користувачі часто не звертають уваги. Можливо, деякі з цих фішок вам відомі, але інші точно стануть сюрпризом.

Перша цікава фішка, яка дає інструментарій вчителям та викладачам – можливість створювати вікторини, причому після проведення автор отримує статистичні дані. Вікторини можна створювати у групових чатах та спільнотах Viber.

Друга фішка, про яку знає мало хто – розумні сповіщення. Їхня суть полягає у тому, що якщо ви отримуєте багато повідомлень з одного чату, вони будуть групуватися у одному великому сповіщенні замість того, щоб при кожному повідомленні ви отримували сповіщення. Це буде особливо зручно в робочих чатах.

Третя важлива можливість стосується відключення сповіщень у непріоритетних чатах. Користувачі Viber можуть регулювати цю функцію у налаштуваннях чату чи групи.

Четверта фішка – можливість приховувати статус. У випадку, якщо ви відключите функцію “Поділитися онлайн-статусом”, то інші користувачі не будуть бачити, коли ви онлайн. Ця функція доступна в налаштуваннях конфіденційності.

П’яте місце у нашому списку зайняла можливість зберігати конфіденційність завдяки секретним чатам, у яких повідомлення видаляються по таймеру. Є також інші опції, які дозволяють налаштувати секретні чати під себе.

Шоста фішка – вбудований редактор зображень, який дозволяє додати текст, фільтри, стікери та багато іншого на зображення. Після того, як ви отримаєте фотографію співрозмовника, ви можете натиснути “Doodle this Photo” і переслати йому відредаговане зображення.

Сьома фішка – новий редактор стікерів, який дозволяє створювати власні стікери. Функція доступна в магазині стікерів Viber, вона має однойменну назву “Створити стікер”.

Восьма фішка – можливість видалити повідомлення і для себе, і для співрозмовника, яка є й у багатьох інших месенджерах. Для початку слід клікнути на повідомлення, яке користувач хоче видалити, а тоді натиснути на “Видалити для всіх”.

Дев’ята фішка – можливість додати у вже існуючий дзвінок ще кількох співрозмовників. Для цього слід натиснути “Додати у дзвінок”, і тоді вибрати якийсь контакт або ввести номер.