Названа ще одна перевага консолі PlayStation 5

В ході виставки Consumer Electronic компанія Samsung показала новий твердотілий накопичувач 980 Pro, який став першим споживчим SSD Samsung з PCIe 4.0.

Заявлена швидкість читання складає 6500 МБ/с (хоча джерело говорить про 7000 МБ/с), запису – 5000 МБ/с. Як стверджує ресурс Letsgodigital, компанії Sony і Samsung домовилися про використання даного твердотілого накопичувача в ігровій консолі PlayStation 5, причому накопичувач буде проходити під гучною назвою NVMe SSD 980 QVO Unstoppable Speed.

Раніше численні інформатори підтвердили, що PlayStation 5 і Xbox Series X, які будуть випущені в кінці цього року, будуть оснащені твердотілими накопичувачами. Тепер різні технічні фахівці повідомили що тільки в консолі PlayStation 5 буде використовуватися новітній найшвидший SSD компанії Samsung.

Це підтверджує недавній прогноз обізнаного інсайдера @Tidux, який повідомив що твердотілий накопичувач у фінальній версії девкіта PlayStation 5 виявився більшим і швидшим, ніж SSD, який отримає Xbox Series X.

Крім того, ресурс Letsgodigital обіцяє вже 2 лютого показати дивовижний трейлер PlayStation 5. Тим часом анонс консолі, який поки офіційно не був підтверджений, може відбутися 5 або 15 лютого.

Не пропустіть