Названа найприбутковіша і найзавантажуваніша гра третього кварталу 2021

PlауеrUnknоwn’ѕ Battlegrounds, більш відома як PUBG Mobile, стала найприбутковішою і найбільш завантажуваною грою в третьому кварталі 2021 року як в Google Play Store, так і в Apple App Store.

Аналітична компанія Sensor Tower опублікувала звіт, в якому йдеться про те, що PUBG Mobile досягла нового максимуму зростання в третьому кварталі. Фанати збільшили на 11% річні витрати на внутрішньоігрові товари. Більш того, PUBG Mobile продовжує нарощувати доходи після того, як в першому кварталі 2021 року дохід за весь термін життя гри перевищив 5 мільярдів доларів.

PUBG Mobile – це не тільки найприбутковіша мобільна гра в третьому кварталі, але і найбільш завантажувана гра. Гра випущена видавництвом Tencent Games, якому також належать Honor of Kings і Genshin Impact. Ці дві гри займають в чартах друге і третє місця відповідно.

Витрати на мобільні ігри виросли на 7,7% в річному обчисленні до 22,4 млрд доларів в третьому кварталі, в основному це зростання спостерігалося в Google Play Store. З іншого боку, обсяг продажів App Store збільшився на 13 мільярдів доларів, при цьому зростання склало 5,6%.


Джерело Huaweicentral

Не пропустіть