Навушники Galaxy Buds Pro перетворилися в слухові апарати

Принаймні так вважає видання Sammobiles.

Минулого тижня компанія Samsung представила новенькі TWS-навушники під назвою Galaxy Buds Pro, а також серію смартфонів Galaxy S21. Тепер для навушників вийшло перше оновлення програмного забезпечення.

Апдейт приносить функцію поліпшення слуху і можливість регулювати баланс звуку окремо для лівого і правого навушників. Як повідомляє видання SamMobile, завдяки реалізації першої функції пристрій тепер можна використовувати, як слухових апарат. Весь список змін виглядає так:

  • Реалізована функція поліпшення слуху
  • Регулювання балансу звуку вліво/вправо
  • Покращений відповідь на пробудження голосом Bixby
  • Підвищена стабільність і надійність системи

Оновлення постачається з номером збірки R190XXU0AUA1. Його розмір становить всього 2,2 МБ. Зауважується, що розробники також поліпшили стабільність і надійність системи.

Нагадаємо, Galaxy Buds Pro отримали підтримку активного шумозаглушення, а також 11-міліметрові низькочастотні і 6,5-міліметрові високочастотні динаміки. Навушники також мають функцію відстеження голови Dolby, яка забезпечує «відтворення звуку на 360 градусів» під час перегляду фільму або телешоу. Вони захищені від води за стандартом IPX7, а також пропонують до 28 годин роботи (із зарядним чохлом).

Джерело gsmarena

Не пропустіть