Наступний iPhone отримає меншу виїмку на дисплеї і більший акумулятор

Apple може анонсувати нову лінійку смартфонів iPhone тільки в другій половині 2021 року, повідомив авторитетний аналітик Мінг-Чі Куо. Він також заявив, що в поточному році Apple випустить чотири різні моделі iPhonе, які будуть тих же розмірів, що і лінійка 2020 року. Це означає, що міні-варіант проіснує як мінімум ще рік.

Підтверджуючи заяви відомого аналітика Макса Вайнбаха і інших, Куо заявив, що моделі iPhone 13 Pro будуть оснащені енергоефективними дисплеями LTPO з частотою 120 Гц. Моделі Pro також отримають оновлену надширококутну камеру, яка буде оснащена більш світосильним об’єктивом з діафрагмою f/1.8 і автофокусом.

Моделі 2021 року не будуть сильно відрізнятися дизайном від їх аналогів 2020 року. Проте вони отримають акумулятори більшого розміру і менші виїмки на дисплеї.

Куо також сказав, що iPhone не перейде на USB-C в 2021 році, але цього року Apple не представить телефон, в якому взагалі немає портів. Усередині всіх чотирьох телефонів буде встановлений модем Qualcomm X60 5G.

У замітці Куо також є кілька цікавих згадок про моделі iPhone 2022 і 2023 років. За словами аналітика, принаймні в деяких моделях iPhone буде присутній виріз в перфорованому дисплеї в стилі Samsung.

Джерело engadget
Не пропустіть