Наступний iPad Pro буде скляним

Нове покоління iPad Pro отримає бездротову зарядку. Про це повідомляє видання Bloomberg, посилаючись на анонімних інсайдерів. 

За інформацією, компанія готує редизайн свого топового планшету iPad Pro. Найголовніша зміна в ньому – це заміна головного матеріалу корпусу на скло.

Зараз корпусу всіх моделей iPad виробляються з цілісного бруска алюмінію. В результаті iPad Pro буде виглядати так само, як і актуальна лінійка iPhone 12 – металева рамка і дві скляні поверхні, спереду і ззаду.

Очевидно, що міцність такого корпусу буде істотно нижчою – можливо, компанія нівелює це тим, що зробить жорстку сталеву рамку і каркас.

Редизайн компанія проведе з однією-єдиною метою: впровадити в iPad Pro бездротову зарядку.

Інсайдер стверджує, що ймовірність випуску скляного iPad Pro дуже висока, проте компанія все ще може скасувати свої плани – наприклад, якщо міцність пристрою виявиться незадовільною.

У зв’язку з цим витоком виникають два питання. По-перше, якою буде максимальна потужність бездротової зарядки в iPad Pro? Особливо це стосується моделі з дисплеєм 12,9 дюйма, так як її акумулятор має чималу ємність.

Apple доведеться придумати, як зробити так, щоб такий великий планшет не заряджався бездротовим способом цілу вічність. По-друге, як вирішити проблему з точним попаданням на котушку зарядки? Наявні зараз на ринку бездротові модулі зазвичай розраховані на відносно невеликі пристрої, а ось правильно розмістити на них величезний iPad може бути досить проблематично.

Apple може частково вирішити цю проблему, розподіливши в корпусі планшета відразу кілька котушок, щоб потрапити на одну з них було простіше; проте це не вирішує питання з естетичністю розташування великого планшета на маленькій зарядці.

Як варіант, ми можемо побачити зарядний килимок, який відповідає iPad за розміром, при цьому котушки в ньому вже розташовані в потрібних місцях – до слова, бездротову зарядку можна вбудувати в наступне покоління Magic Keyboard.

Крім того, планшет з великою ймовірністю буде підтримувати новий інтерфейс MagSafe.

Джерело Bloomberg
Не пропустіть