Чіпування людей – далеко не нова технологія. Наприклад, у США вже є першопрохідці, які добровільно погодилися імплантувати в себе датчики. У них містяться персональні документи учасників експерименту. Але насправді, потенціал технології набагато ширший. Про це пише META.ua.
Згідно з новим дослідженням чіпи в мозку абсолютно безпечні для здоров’я і можуть нести величезну допомогу людям з неврологічними або опорно-руховими травмами. Завдяки їм люди можуть знову говорити, пересуватися і бути фізично незалежними та автономними, адже мозок передає інформацію одразу на комп’ютер.
Американські вчені імплантували чіпи учасникам експерименту в певну ділянку мозку. Вона передає електричні сигнали кінцівкам, тож люди з порушеннями рухливості можуть відправити інформацію на комп’ютер, а комп’ютер одразу ж передасть її допоміжному зовнішньому пристрою.
З’ясувалося, що крім незначного подразнення учасники дослідження не відчували жодних побічних ефектів. Погіршення стану здоров’я через чіпування також не спостерігалося.
Якщо ця технологія буде широко поширена, вона допоможе повернути втрачені можливості – пересуватися без сторонньої допомоги, спілкуватися з іншими людьми і повноцінно жити в соціумі.