Namecheap блокує реєстрацію доменів із назвами «коронавірус» і «вакцина»

Реєстратор доменів Namecheap оголосив, що більше не буде приймати будь-які нові доменні додатки, які відносяться до триваючої пандемії COVID-19 і складаються зі слів «коронавірус», «covid» і «вакцина». Такчим чином компанія хоче запобігти зловживанню і шахрайству з боку сайтів, які намагаються поширювати підроблені продукти і дезінформацію.

«Завжди є ті, хто намагається скористатися кризовими ситуаціями, здійснюючи шахрайські дії. У відповідь ми активно працюємо з владою, щоб завчасно запобігти і заблокувати будь-які шахрайські або образливі домени чи веб-сайти, пов’язані з COVID-19», — йдеться в повідомленні компанії, яке було розіслано клієнтам сьогодні по електронній пошті. «Це включає в себе заборону певних термінів, таких як «коронавірус», «covid» і «вакцина», в нашому інструменті пошуку доменів, щоб їх не можна було купити і використовувати для зловживань».

Подати заявку на доменне ім’я, що містить одне із заборонених слів, можуть компанії, які займаються офіційною діяльністю, через службу підтримки. Тоді дозвіл на реєстрацію буде розглядатися в індивідуальному порядку.

Джерело TheVerge
Не пропустіть