Найбільш продаваний iPhone в історії визнають застарілим

Компанія додасть iPhone 6 Plus до свого списку застарілих продуктів вже 31 грудня. Про це йдеться у внутрішній службовій записці Apple, яка потрапила у розпорядження ЗМІ. Це означає, що з того часу, як Apple припинила розповсюдження та продаж пристрою, пройшло більше п’яти років. Проте Apple Store та авторизовані постачальники послуг Apple продовжуватимуть надавати послуги з ремонту таких товарів. Звичайно, все залежатиме від наявності запчастин.

iPhone 6 і iPhone 6 Plus, випущені у вересні 2014 року, є смартфонами Apple, що найбільше продаються в історії. Ці два пристрої отримали 4,7- та 5,5-дюймовий дисплеї. iPhone 6 та iPhone 6 Plus також стали першими пристроями, що підтримують Apple Pay. Інші ключові особливості включали платформу Apple A8, а також покращену камеру.

Виробництво iPhone 6 Plus було припинено в 2016 році, iPhone 6 меншого розміру був доступний для покупки через певних роздрібних продавців у деяких регіонах принаймні до 2018 року. Незважаючи на це, багато хто досі користується цими телефонами.

Що стосується програмного забезпечення, з випуском iOS 13 компанія Apple відмовилася від підтримки iPhone 6 та iPhone 6 Plus.

Джерело Gizchina
Не пропустіть