Начальник відділу Apple Car перейшов в Ford

Видання Bloomberg повідомляє, що Apple покинув віце-президент за спеціальними проектами і керівник відділу розробки безпілотних автомобілів Даг Філд. Його переманив американський автовиробник Ford.

Спочатку Філд працював в Apple, але в 2013 році його переманила Tesla, заявивши, що він володіє «лідерськими якостями і технічним талантом для розробки і випуску видатних продуктів». Він відповідав за виробництво Tesla Model 3 до того, як ці обов’язки взяв на себе Ілон Маск.

У 2018 році Даг прийняв рішення повернутися в Apple, де він очолив команду Apple Car. Згідно з торішнім інсайдерським звітом Bloomberg, Філд відповідав за повсякденне виконання проекту «Titan» і підкорявся безпосередньо Джону Джаннандреа, старшому віце-президенту з технологій машинного навчання і штучного інтелекту.

Тепер Філд повертається до витоків – його кар’єра в сфері автомобілебудування почалася саме в Ford ще в 1987 році.

«Ми вдячні за внесок, який Даг вніс в Apple, і бажаємо йому всього найкращого в наступному розділі його життя», – йдеться в офіційній заяві Apple.

Bloomberg вважає, що це серйозна проблема для команди Apple Project Titan, яка може вплинути на плани компанії з випуску електрокарів.


Джерело Bloomberg

Не пропустіть