На PlayStation 5 почалося тестування 1440p

У компанії Sony розпочали бета-тест нової версії свого програмного забезпечення для системи консолі PlayStation 5. В учасників програми є можливість спробувати гру в 1440p, оновлені списки ігор зі структуризацією для бібліотеки, а також ряд нових соціальних функцій.

Завдяки опції 1440p у користувачів PlayStation 5 є можливість вибирати цю роздільну здатність на підтримуваних телевізорах та моніторах (щоправда, потрібно, щоб сам екран підтримував виведення 1440p). Крім цього, є функція Gamelist, яка нагадує групи в Xbox – вона дозволяє групувати в ігри у зручні розділи, не переглядаючи всю бібліотеку.

Крім цього, у PlayStation 5 з’явилася функція, що дає можливість порівняти стеерозвук та 3D-звук. Також у Sony додали ряд нових соціальних функцій, у тому числі можливість “поділитися екраном” для перегляду, у що грають друзі, а також сповіщення для приєднання до гри з друзями. Крім цього, є можливість відправки голосових повідомлень та стікерів у рамках вечірок, а також перегляду профілів нових друзів.


Джерело The Verge

Не пропустіть