На CES 2020 представили найменшу в світі 3D-камеру для смартфонів

Список інновацій, які були показані на CES 2020, продовжується.

Німецька компанія PMD Technologies AG представила найкомпактніший у світі ToF-модуль, який використовується для аутентифікації власника, підтвердження оплати або для поліпшення якості зйомки основної камери. Його головні особливості — висока роздільна здатність і можливість встановлення навіть в найтонші гаджети.

За словами виробника, модуль на датчику зображення IRS2877C роздільною здатністю VGA з пікселями розміром 5 мкм є найменшим в своїй категорії. Завдяки мініатюрним розмірам, його можна використовувати у смартфонах та інших мобільних пристроях.

Інтеграція в модуль мікросхеми драйвера підсвічування Infineon IRS9100C спрощує проектування пристроїв і калібрування камер, а також скорочує список компонентів. А завдяки високій роздільній здатності, точність розпізнавання особи для розблокування і підтвердження оплати підвищується. Покращуються також фокусування і моделювання розмиття на фотографіях, 3D-реконструкція осіб і об’єктів для додатків доповненої реальності, функція управління жестами.

Коли модулі почнуться поставлятися і список смартфонів, які першими отримають просунуті 3D-камери, не оголошується.

Джерело pmdtec.com
Не пропустіть