МЗС запустило сайт про сучасну Україну

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив цифровий портал про сучасну Україну для іноземних аудиторій – Ukraine.ua. Про це відомство повідомило 14 січня.

«Ми створили сайт Ukraine.ua, аби світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чаруючої природи. Країну свободи та гідності. Країну, в якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього», – розповів міністр.

Метою проєкту є формування позитивного іміджу України за кордоном. «Іноземці зможуть познайомитись із Україною онлайн, зацікавитися нею і згодом відвідати, інвестувати чи приїхати на навчання до нашої держави», – сказав пан Кулеба.

Нині працює англомовна версія сайту, протягом 2021 року планується запуск французької, німецької, іспанської, арабської та китайської мовних версій.

«Зокрема, на сайті розміщений фотобанк “Україна”, який я анонсував влітку. Тоді на мій заклик відгукнулися багато фотографів, чудові роботи яких згодом увійшли до збірки. Світлини можна вільно використовувати в некомерційних цілях для просування України за кордоном», – повідомив Дмитро Кулеба та закликав через електронну адресу зворотного зв’язку передавати фотографії для фотобанку чи ділитися враженнями про проєкт.

У створенні проєкту взяли участь: МЗС, Український інститут, Посольство Великої Британії в Україні, Програма розвитку ООН в Україні, Depositphotos, Ukraїner, «Ілляшев та партнери», Офіс із залучення інвестицій UkraineInvest, Український державний центр міжнародної освіти, Державне агентство розвитку туризму України, Український інститут національної пам’яті, Асоціація в’їзних туроператорів України, Ukrainian Fashion Week, Громадська Спілка «Дорога вина та смаку Української Бессарабії», експертка з винної культури та викладачка Ukrainian Wine & Spirit School Євгенія Ніколайчук, Український культурний фонд, українські фотографи, стартапи, культурні інституції.

Джерело detector.media
Не пропустіть