Минулорічний флагман Samsung впав у ціні

Такої низької ціни на новенький Galaxy S9 не було ще ніде

Наближається “Чорна П’ятниця”, на честь чого багато онлайн-магазинів вже почали виставляти смартфони та інші пристрої по немислимо низькими цінами. Найчастіше по-справжньому приємні для гаманця пропозиції можна зустріти на зарубіжних платформах. І саме така ситуація сталася у випадку з Samsung Galaxy S9, який можна купити всього лише за $ 499.

В онлайн-магазині Microsoft до 10 листопада можна буде купити Samsung Galaxy S9 за $ 499, при цьому в подарунок покупці також отримають і безкоштовну зарядну станцію для пристрою. Що цікаво, користувачі отримають повністю розблокований пристрій, без прив’язки до якого-небудь мобільному оператора, що з урахуванням вкрай низької ціни на Galaxy S9, виглядає як по-справжньому “смачна” пропозиція. За $ 499, до слова, пропонується варіант смартфона з 64 ГБ постійної пам’яті.

Нагадаємо, що Samsung Galaxy S9 вийшов на початку 2018 року і став останнім пристроєм з “Безмежним екраном” – починаючи з 2019 року компанія перейшла на виріз безпосередньо в самому дисплеї. Але що важливо, Samsung офіційно оголосила про плани відновити Galaxy S9 до Android 10, правда все ще незрозуміло, чи відбудеться це до кінця 2019 року або ж компанія випустить оновлення вже в 2020 році.

Не пропустіть