Mozilla усуває 25-річну помилку в новому оновленні Firefox 128.0

Браузер Firefox від Mozilla отримав нове оновлення під номером 128.0, яке вже доступне для завантаження на Linux і скоро стане доступним на Windows. Це оновлення додає багато корисних функцій і виправляє давню помилку, яка дратувала користувачів протягом багатьох років.

Firefox 128 тепер дозволяє відтворювати захищений контент у режимі приватного перегляду. Це, безумовно, порадує шанувальників Netflix та інших потокових інтернет-сервісів. Окрім цього, браузер отримає більш уніфіковане діалогове вікно для очищення користувацьких даних.

Однією з нових функцій є демоперегляд вкладки при наведенні курсора. Також DNS тепер буде проксюватися через SOCKS v5 за замовчуванням, щоб запобігти витоку DNS-запитів у мережу при використанні проксі SOCKS v5. Додана підтримка рендерингу більшої кількості типів файлів text/* у рядку, а також підтримка стандарту CHIPS (Cookies Having Independent Partitioned State).

Щодо помилки, яка існувала 25 років, оновлення виправляє неправильне застосування рядків і стовпців у “текстовій області” HTML у Firefox. Цю помилку вперше було зафіксовано чверть століття тому, і нарешті її виправили.

Серед нових функцій для розробників з’явився синтаксис відносного кольору CSS, який тепер увімкнено за замовчуванням. Властивість content у CSS тепер підтримує альтернативний текст для вмісту, що має зображення. Також додано різні нові API-інтерфейси.

Експериментальною функцією у Firefox 128 є підтримка MIME-типу “image/jxl” у заголовку accept для стандартних запитів і запитів зображень формату JPEG-XL.

Mozilla продовжує удосконалювати Firefox, роблячи його більш функціональним та зручним для користувачів.

Джерело Phoronix

Не пропустіть