Motorola Moto G Stylus 2021 виглядає не так, як очікувалося раніше

Про те, що компанія Motorola планує випустити наступника Moto G Pro 2020, також відомого як G Stylus, ми дізналися ще в листопаді. Тоді ж разом зі специфікаціями в Мережу витекли можливі зображення пристрою, але, як виявилося, вони не показували справжнього дизайну нового смартфона. Тепер відомий інформатор з ніком OnLeaks опублікував якісні рендери Moto G Stylus (2021). Вони дуже відрізняються від тих, які ми бачили раніше.

OnLeaks згоден з попереднім витоком характеристик пристрою, яким поділився Еван Бласс, він же @evleaks. Однак інсайдер не згоден з положенням сканера відбитків пальців. На його думку, він буде розташований на тильній стороні пристрою, а не на боковій грані, як вважалося раніше. Також на сканері буде зображений логотип компанії. Через це важко сказати, чи є ці рендери повністю правильними.

Очікується, що Moto G Stylus 2021 буде великим телефоном з 6,8-дюймовим дисплеєм. Його розміри складуть 169,6×73,7×8,8 мм (10,9 мм, якщо вважати виступ камери). В лівому верхньому кутку екрана буде розміщений отвір для 16-мегапіксельної фронтальної камери. Смартфон також повинен отримати Snapdragon 675, 4 Гб оперативної пам’яті і 128 Гб постійної пам’яті, основну камеру з чотирма об’єктиви, акумулятор ємністю 4000 мАг, а також 3,5 мм роз’єм для навушників.

Джерело gsmarena

Не пропустіть