Motorola готує новий середньобюджетний планшет Moto Tab G62

Минулого року компанія Motorola повернулася на ринок планшетів з доступним Moto Tab G20, після цього презентувала більш продуктивний Moto Tab G70. Зараз стало відомо, що компанія готує середньобюджетний Moto Tab G62 – інформація про нього з’явилася в базі даних Google Play Console.

На жаль, більшість деталей поки невідомі, але вже відомо, що модель фігурує під двома кодовими модельними номерами – XT2261-1 та XT2261-2. Мова йде про стандартну версію і варіант з підтримкою LTE. Що цікаво, нещодавно Motorola презентувала смартфон Moto G62, який отримав чіпсет Qualcomm Snapdragon 480+. Скоріш за все, окрім імені, між Moto G62 та Moto Tab G62 не буде нічого спільного.

Нагадаємо, що відносно нещодавно Moto Tab G70 отримав дисплей з діагоналлю 11 дюймів та чіпсет MediaTek Helio G90T. Модель отримала 4 ГБ оперативної та 64 ГБ внутрішньої пам’яті (є можливість розширення за допомогою карти пам’яті microSD), а також акумулятор об’ємом 7700 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 20W. Модель базується на Lenovo Tab P11 Plus, тому цілком імовірно, що схожа ситуація буде і з Moto Tab G62, і він візьме за основу вже існуючий планшет Lenovo.


Джерело GSMArena

Не пропустіть