Motorola готує нові середньобюджетні автономні смартфони Moto G40 Fusion та Moto G60

Наступного тижня компанія Lenovo, а точніше, її підбренд Moto, повинен презентувати нові середньобюджетні автономні смартфони Moto G40 Fusion та Moto G60. Очікується, що моделі будуть презентовані на індійському ринку вже 20 квітня, але характеристики цих смартфонів відомі вже зараз.

Незважаючи на різницю в назві, в плані характеристик моделі відрізняються лише камерами. Обидві моделі оснащені 6.82-дюймовими матрицями з частотою оновлення 120 Гц та підтримкою стандарту HDR10. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 6000 мАг, у якого буде підтримка швидкої зарядки.

Старша модель оснащена основною камерою з головним сенсором 108 МП, ультрашироким 8 МП та датчиком глибини сцени 2 МП. Фронтальна камера тут має роздільну здатність 32 МП. У Moto G40 Fusion головний сенсор матиме роздільну здатність 64 МП, а в плані решти модулів він буде таким самим, крім фронтальної камери, роздільна здатність якої складе 16 МП.

Цілком імовірно, що моделі будуть доступними на міжнародному ринку під іншими назвами, і ціни, скоріш за все, будуть вищими, ніж для індійського ринку. Нагадаємо, що Motorola Edge S, який вийшов у Китаї за ціною близько 300 доларів, при виході на міжнародний ринок під назвою Moto G100 подорожчав, по суті, у 1.5 раза.


Не пропустіть