Мільярдер Баффет назвав біткоїн злом та спрогнозував зникнення криптовалют

Інвестор вважає, що криптовалюта не приносить жодної відчутної вигоди

Останніми роками біткойн неухильно набуває визнання у традиційному світі фінансів та інвестицій, але Уоррен Баффет дотримується своєї скептичної позиції щодо криптовалюти. Американський інвестор та мільярдер Воррен Баффет розповів, чому він не вірить у біткоїн та скептично ставиться до криптовалют, як до способу інвестицій.

Баффет, як повідомляє CNBC, на щорічній зустрічі акціонерів Berkshire Hathaway сказав, що біткоїн це не продуктивний актив і що він не дає відчутно вигоди.

«Збільшиться чи зменшиться в наступному році, чи через п’ять чи 10 років, я не знаю. Але я майже впевнений у тому, що він нічого не виробляє», – сказав Баффет. «У ньому є магія, а люди додають магію до багатьох речей».

Баффет вважає, що криптовалюта не є тим активом, який згодом може принести відчутну вигоду. Він запевнив, що не вклав би у біткоїн навіть 25 доларів:

Якби сказали: за 1% частки всіх сільськогосподарських угідь у Сполучених Штатах, заплатіть нам 25 мільярдів доларів, я випишу одразу чек, бо за 25 мільярдів доларів я тепер володітиму відсотком сільськогосподарських угідь США. Якщо ви запропонуєте мені відсоток усіх багатоквартирних будинків у країні і захочете ще 25 мільярдів доларів, я випишу вам чек, це дуже просто. Тепер, якби ви сказали мені, що володієте всіма біткоїнами у світі, і запропонували їх мені за 25 доларів, я б їх не взяв, бо що б я з ним зробив? Так чи інакше мені доведеться продати його вам. Це нічого не дасть. Квартири будуть давати в оренду, а ферми виробляти їжу.

Мільярдер зазначив, що будь-які активи, щоб мати цінність, повинні комусь щось доставити, і це має бути лише валюта.

Баффет вважає, що не за горами той день, коли біткоїн взагалі обвалиться до нуля і ніщо не захистить його від повного краху.


Джерело parlament.ua CNBC

Не пропустіть