Мікс електрокара і велосипеда виявився дуже популярним

Компанія Podbike підтвердила свої плани на випуск Frikar, електричного велосипеда-автомобіля. Планується випуск на кінець цього року.

Frikar – це чотириколісний електричний велосипед з унікальним дизайном та закритою кабіною. Норвезька компанія Podbike знаходиться на хвилі успіху після залучення фінансування в розмірі 3,2 млн. євро, а також великою кількістю попередніх замовлень на Frikar.

Frikar називають не тільки велосипедом, а й автомобілем, тому що він забезпечує відмінний захист від поганих погодних умов та має гарний аеродинамічний дизайн. Все це підвищує не тільки комфорт, а й насолоду від водіння.

Верх Frikar є знімним, тому електровелосипед також добре підходить для літніх поїздок. Frikar є одномісним автомобілем, хоча у власників буде можливість встановити у його 160-літрове багажне відділення дитяче крісло (до 6 років або 22 кг).

Podbike вже зібрала понад 3400 попередніх замовлень на Frikar, при цьому підсумкова ціна цього дивного гібрида велосипеда та крихітного автомобіля складає 7300 доларів. Ті, хто оформив попереднє замовлення, повинні заплатити по 300 євро. Варто зазначити, що у Китаї за такою ціною продають повноцінні електромобілі. Досить згадати Chery QQ Ice Cream, який пропонується за ціною від 4700 до 6900 доларів.

Перші поставки будуть здійснюватися на внутрішньому ринку компанії, Норвегії, а потім Frikar будуть доставляти в інші країни світу. Frikar технічно позначений як електричний велосипед у Європі. Це означає, що він може їздити велосипедними доріжками.

Габарити складають 2360х839х1190 мм з масою 90 кг. Вантажопідйомність складає 200 кг. Максимальна швидкість становить 60 км/год.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть