Microsoft запустила «вбивцю» Windows 10

Чим новіший програмне забезпечення встановлено на комп’ютер, планшет, ноутбук або інший гаджет, тим приємніше повинно бути ним користуватися, проте так, на жаль, буває далеко не завжди, і це цілком собі реальний факт. Так, наприклад, багатьом користувачам вкрай подобається Windows 7, але через те, що така вже застаріла на 10 років, її не можна повноцінно використовувати на сучасній електроніці, і саме тому користувачам доводиться робити ставку на Windows 10. Зараз дана платформа встановлена ​​сумарно на більш ніж 900 млн електронних пристроїв, причому з кожним днем ​​ця цифра стрімко зростає. Втім, далеко не всі власники таких задоволені тим, що несе з собою десята «вінда».

Багато хто знаходить цю ОС вкрай ненадійною, тому що вона має низький рівень стабільності, поганий швидкістю роботи через якийсь час після установки, нав’язливими функціями і можливостями. вкрай складним і заплутаним інтерфейсом, а також безліччю інших недоліків, через які використовувати дану платформу не дуже приємно. Нічого хорошого в цьому, звичайно, адже все це заважає повноцінно використовувати електронний пристрій і отримувати від цього процесу задоволення, а не нескінченні проблеми і страждання, яким немає кінця, тому що кожен випущений для Windows 10 апдейт може привести до того, що щось то просто зламається, і це буде тим самим доставляти масу незручностей.

На щастя, терпіти всі жахи десятої «вінди» залишилося недовго, тому що вже незабаром виявиться представлена ​​і запущена на ринок нова платформа під кодовою назвою Lite OS, яку Microsoft вже запустила для своїх співробітників, надавши таким можливість займатися її повноцінним тестуванням. Потрібно це для того, щоб до потрібного моменту повністю підготувати нову операційну систему до релізу, а статися такий повинен у 2020 році, тобто чекати його занадто довго абсолютно точно не доведеться. Уже відомо, що новітнє програмне забезпечення краще доступного в даний час на ринку, тобто краще Windows 10, у якій ціла візок недоліків.

Крім нового призначеного для користувача інтерфейсу і повністю нового меню «Пуск», користувач може розраховувати на більш високу швидкість роботи, на підвищену стабільність, кардинально нову систему захисту з видачею дозволів на виконання тих чи інших дій, на установку оновлень у фоновому режимі без постійних перезавантажень, на скорочення числа доступних зайвих функцій і можливостей, а також на спрощення всіх елементів меню з метою підвищення зручності використання всієї ОС. Залишилося тільки дочекатися, коли виявиться офіційно анонсувала нова платформа під назвою Lite OS. Це трапиться, найімовірніше, в першій половині 2020 року, тоді як її фінальна стабільна версія стане доступна ближче до кінця року.

Не пропустіть