Microsoft закриває свої інтернет-ігри на Windows

Прощайте, інтернет гри від Microsoft! Технічний гігант припиняє роботу цілої серії інтернет-ігор на різних версіях Windows, включаючи XP, ME і Windows 7. Ігри стануть недоступні для ОС Windows XP і Windows ME вже з 31 липня, а для Windows 7 з середини січня 2019 року.

«З важким серцем ми прийняли це важке рішення», – заявила команда розробників ігор Windows. «Однак настав час для нас, разом з нашими партнерами по апаратному та програмному забезпеченню, інвестувати наші ресурси в нові технології».

Відтепер Microsoft зосередиться на розробці і запуску свого потокового сервісу xCloud Xbox, який планує запустити в жовтні. Служба дозволить грати на таких пристроях, як телефони та планшети, і буде підтримувати три з половиною тисячі ігор які знаходяться в бібліотеці Xbox One, а також майже дві тисячі ігор, які планує випустити в перспективі.

«Project xCloud – це тисячі ігор на наших дата-центрах і ми дозволяємо людям отримувати до них доступ», – сказав глава Xbox Філ Спенсер. «Ми почухали голови і сказали:« Почекайте, у нас є десятки мільйонів людей, які вже мають Xbox One у себе вдома. Що якби вони змогли перетворити свій локальний Xbox в новий xCloud не виходячи з власного житла »…


Не пропустіть