Microsoft заборонила тестування Windows 11 на старих комп’ютерах

Microsoft почала виключати з програми тестування Windows 11 комп’ютери, які не відповідають системним вимогам. Користувачі повідомляють, що в «Центрі повідомлень» з’явилося повідомлення про необхідність повернутися на Windows 10, оскільки обладнання не підходить для програми тестування Windows Insider.

Неприємне оновлення торкнулося користувачів як стандартної бети Windows 11, так і версії для розробників. Ймовірно, таким чином Microsoft готується до публічного релізу системи, який стартує вже 5 жовтня.

Є і хороша новина: користувачі, які використовували бету Windows 11 на несумісних комп’ютерах, зможуть встановити систему з образу диска після того, як відбудеться реліз стабільної версії. Проте, Microsoft вже попередила, що в такому випадку отримувати оновлення системи і навіть безпеки не вийде.

Нагадаємо, раніше Microsoft вже пом’якшувала системні вимоги для Windows 11. Спочатку компанія уточнила, що TPM-модуль буде потрібно не всім, а після трохи розширила список сумісних процесорів Intel.

Не пропустіть