Microsoft відмовляється від підтримки Internet Explorer

В Windows 10 користувачі могли мати одночасно три фірмові браузери -Internet Explorer, «старий» Edge і свіжий Edge на движку Chromium. Проте в Windows 11 все набагато простіше: браузер тільки один – Edge на базі Chromium.

А Internet Explorer повністю виключений зі складу ОС. Вперше за 25 років, що минули з моменту випуску Windows 95 OEM Service Release 2.5, Internet Explorer покинув склад ОС Microsoft.

Компанія повідомила, що Internet Explorer в Windows 11 попросту «відключений». Як пояснив представник Microsoft, “настільний додаток Internet Explorer 11 не буде доступний в Windows 11”.

Microsoft Edge є браузером за замовчуванням для Windows 11. Механізм MSHTML функціонує як частина операційної системи Windows 11 для включення режиму IE в Microsoft Edge.

Таким чином, користувачам, яким критично необхідний Internet Explorer (цей архаїчний браузер як і раніше затребуваний в деяких сферах діяльності, наприклад, в роботі з державними електронними службами і в бухгалтерії), доведеться використовувати Windows 10: незважаючи на «відключення» Internet Explorer , заплановане на 15 червня 2022 року, він залишиться в складі Windows 10 LTSC.

Джерело Тheverge
Не пропустіть