Microsoft Surface Laptop Go 2 офіційно презентовано

Компанія Microsoft офіційно презентувала новий дешевий ноутбук Surface Laptop Go 2. Модель отримала покращені характеристики, при цьому дизайн залишився ідентичним до першого покоління, а ціна зросла на 50 доларів. Це пов’язано з тим, що у стартовій конфігурації використовується 128 ГБ внутрішньої пам’яті (об’єм оперативної у ній складає 4 ГБ).

За роботу нового Microsoft Surface Go 2 відповідальний процесор Intel Core i5-1135G7, що оснащений покращеною системою охолодження. Також Microsoft заявила, що у моделі встановлена веб-камера з роздільною здатністю 720p, у якої покращена обробка зображень.

За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 41 Вт/год, що забезпечує автономність на рівні 13.5 годин, що на 2 години перевищує показник попереднього покоління. Модель оснащена дисплеєм з діагоналлю 12.4 дюйма, роздільною здатністю 1536 х 1024 пікселі та відношенням сторін 3:2. Вага ноутбука складає 1.12 кілограма, товщина – 15.7 міліметра.

Модель оснащена одним USB-A, одним USB-C, мініджеком 3.5 міліметра і пропрієтарним роз’ємом Surface Connect. Є підтримка Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 та сканер відбитків пальців. Вартість базового варіанта складає 599 доларів, на сайті доступно декілька конфігурацій.


Джерело The Verge

Не пропустіть