Microsoft Surface Duo можна купити за рекордно низькою ціною 300 доларів

Презентований минулого року смартфон Microsoft Surface Duo показав не найкращі результати продаж під час анонсу, і у цьому немає нічого дивного. Модель, яка не мала стереодинаміків та NFC, була оснащена не топовим на момент виходу чіпсетом Qualcomm Snapdragon 855 та 6 ГБ оперативної пам’яті, коштувала 1400 доларів.

Усі магазини, які продавали Microsoft Surface Duo буквально за півроку опустили ціну на девайс приблизно на 400 доларів, після чого вона складала, в середньому, близько 1000 доларів. Для розуміння того, наскільки це великі знижки, слід врахувати той факт, що модель вийшла буквально у серпні минулого року.

Зараз оператор мобільного зв’язку AT&T пропонує купити смартфон за 300 доларів, для чого слід оформити смартфон у розстрочку та оформити безлімітний тариф на контрактних умовах, а також оновити лінію обслуговування. Без останньої умови ціна смартфона складе 700 доларів, що все одно набагато менше за стартову ціну.

Така низька ціна сигналізує нам про те, що магазини намагаються продати останні пристрої хоч якось, що каже про неймовірно низький попит. Скоріш за все, такий провал смартфона призведе до того, що Microsoft не випустить другого покоління Surface Duo, але невідомо, чи буде компанія повністю відмовлятися від ідеї повернення на мобільний ринок.

Джерело PhoneArena
Не пропустіть